Za prvé, bezpečnost

Za prvé, bezpečnost. Všechny matky, kteří nemají konzumovat alkohol, drogy nebo prášky na spaní, spací více než citlivější, a tak moje matka nikdy “prispit” jejich dítě. S tátou trochu těžší. Zde vše je velmi individuální. Mohu říci, že po porodu Bear 07:00 spal na rameni svého manžela, nebo spíše oba spali, a za celou tu dobu Nově táta není něco, co nebude dát své dítě, dětská židlička on neměl ani pohybovat rukou. A byl jsem schopen uvolnit.

40480

Typicky, ti, kteří praktikují současně spí s dítětem, dát do postele následovně – táta s okrajem, matka uprostřed, a poblíž zdi dítěte, nebo, v případě, že postel je velmi úzký pro dítě činí doplňkem k posteli (čistit normální dětské postýlky strany a pohybovat blízko mateřské pohovku). Batole a mohou dát dohromady, pokud máte strach, uřízl malý váleček otce (pokud dětská židlička nebude vadit, samozřejmě, a pak bychom se urazil).

Další choulostivá otázka – co o sexuální život? V každé rodině individuálně rozhodnout problém … ale na základě našich zkušeností od 3-5 měsíců, noční spánek dítě se stává velmi silný, a chodí spát brzy :) … Na tomto příjemném poznámku, dovolte mi, abych přerušit dětská židlička. Pokud máte dotazy, budu odpovídat na všechny a s velkým potěšením.

Plánování život s dítětem mnozí začínají dávno před jeho narozením. Je to logické – Matka je mnohem pohodlnější pro návrat do bytu je kompletně připraven pro dítě, koupit více než budete muset po svém návratu z nemocnice, ztrácet čas a energii, které jsou více často než ne až příliš. Takže se nemusíte odkládat výběr postýlky ve skříni – nákup může být přidělen k manželovi a přáteli, pokud máte sklon následovat znamení a nekupujte v předstihu, ale učinit rozhodnutí a vybrat nejlepší model před propuštěním z nemocnice. Co by to bylo? Dětská postýlka nebo ohrádka s kyvadlovým postelí, pravidelné dřevěné dětské postýlky pro novorozence – se rozhodnete.

Potíž je, že i když jste nečekal své první dítě předpovědět, jaké to bude, a to, co potřebuje, je obtížné. Jak budete dát své dítě, nikdo neví, možná to bude společný sen, nebo dlouhé nemoci, a možná to bude první dny klid ke spánku v postýlce, ale koupit dětskou postýlku s kyvadlem může být tak jako tak dětská židlička. Není třeba ke stažení – mechanismus kyvadlo je snadno blokován, pro spolupráci spaní může odstranit ráfek a dát postel na rodiče, a dětská postýlka s kyvadlem nebo prádelníku umožní mít po ruce zásobu plen, pleny a další užitečné věci. Pokud hledáte pro svatební dary Pár, čeká dítě, je možné zvolit za lůžko – dojemné a užitečný dárek pro nastávající rodiče.
Postýlky pro děti kyvadlo – co to je?