Vyberte si postel zde

Vyberte si postel zde

A co matraci?

Při výběru matrace se měla řídit podle míry své tuhosti. Příliš měkká matrace – není tou nejlepší volbou pro dospívající. Od narození do zhruba 18 let věku i nadále tvořit páteř (lékaři obecně doporučit tolik, jak až 27 let, spaní na matracích vysoké a střední tvrdost). Pokud ji neposkytují s pevnou tuhou podporu, může být páteř deformované. Tak, rostoucí orgány by neměly utápějí v chmýří a peří bez spolehlivou podporu. Nejlepší matrace pro teenagera – ten, který poskytuje dobrou podporu pro páteř, ne prominaetsya nikdy nezklame.

otdykhat-ukraincy

Jaké modely splňují tyto požadavky? První z nich je non-pružinové matrace vyrobené z přírodních materiálů – jako je latex a kokosové kokosových vláken. V mnoha případech, matrace jsou také používány sisal vlákna, vlny merino ovce, bavlněné tkaniny. Tato matrace je velmi dobrá, ale měli bychom mít na paměti, že materiály, jako je vlna může způsobit alergické reakce.

Existuje alternativa – umělé materiály. Jsou levnější a mají, na ujištění výrobců, zázračných vlastností. Na všech stranách jsme útočit inzeráty takové špičkové materiály jako je syntetický latex, memoriform, bilaksilast a podobně. Na ujištění prodejců, spát na nich tak pohodlné jako pírko postel. Ale nespoléhejte pouze na doporučení konzultantů. Nebuďte líní a vyhledávat na internetu informace o přezkoumání “supermoderní” materiálů, z nichž mnohé byly zakázány v Evropě, kvůli toxicitě. Je pravděpodobné, že po tomto budete chtít vybrat něco známější a přirozené.

Při výběru matrace dbejte na bescheholnye model. Jejich trup, na rozdíl od pouzdra Zkosení a “vystěhovat”. Kromě toho, po mytí Kryt může “chytit” matrací a není déle vpihnete. Bescheholnye matrace držet svůj tvar lépe, a pokud chcete změnit tuhost takového výrobku, vždy můžete koupit matrace pad.

Zakupte si matrace nutně s tím, kdo bude spát na to. Na příslušného produktu musíte být jisti, že na máčet před nákupem, a ne jen jeden nebo dvě minuty, a 5-10. Jediný způsob, jak si můžete být jisti, že model skutečně vhodný – nebo naopak, opravdu ne.