Všechny z výše uvedených podmínek odpovídá ortopedické opěradla

Všechny z výše uvedených podmínek odpovídá ortopedické opěradla. Opakuje křivky páteře a přispívá k vytvoření správné držení těla. Při výběru batohu hledá vhodného označení na etiketě.
kolin
Hmotnosti a velikosti. Velikost batoh je určena kování. Šířka batohu by neměla překročit šířku dítěte ramena a horní okraj musí být delší než rameno vedení a spodní by měly být umístěny v úrovni pasu.

Při výběru batohu, zvažte následující. Čím větší balení splňuje požadavky ortopedických, takže je mnohem obtížnější, ale větší váhu můžete nosit bez újmy na zdraví. Polštář batoh o hmotnosti 1,25 kg pro první srovnávač je lepší než měkký batoh o hmotnosti 0,5 kg.

Popruhy. Nošení batohu na podzim mají lehkou bundu a zimní bundu. Pro to, aby byl umístěn přesně na zadní straně, neomezuje pohyb a vlezl pod pás, ramenní popruhy by měly být nastavitelné. Optimální šířka – 4-5 cm.

Fluorescenční materiály a reflexní prvky batohu – je dalším důležitým parametrem, který dělá dítě vyznačené na silnici. Je žádoucí, aby alespoň 20% z batohu bylo provedeno za použití fluorescenční materiály žluté, oranžové nebo červené. Vnější a boční plochy batohu musí obsahovat reflexní prvky.

na batoh tkaniny by měl být odolný, lehký, non-vodotěsné a odolné vůči nízkým teplotám. Perfektní nylon, vinyl, polyester. To udržuje textilie dokonale umístit kresbu, dokonale vyčištěnou a vyčištěný.