Torino roztrhat na derby kuchařka – a pak se ztratí do Juventusu Stejně

V následujících dnech vést k turínské derby, obvyklá klišé vyšel. Rodiny byly rozděleny a místní vychloubání práv v sázce, ale ze všeho nejvíc tvaru knihy letěl z okna. „Je to vždycky složitá hra, ve které technické vlastnosti týmů dostat zrušena,“ řekl bývalý Juventus útočník Fabrizio Ravanelli. Torino záložník Omar El Kaddouri souhlasil: „Derby je zápas sám o sobě. Nejlepší nebo nejsilnější tým nemusí vždy vyhrát.“

Oba muži mluvili nesmysly.Takové otřepané fráze by mohly platit v mnoha rivality po celém světě, ale ne Derby della Mole (tak pojmenovaný po Mole Antonelliana, impozantní budově v Turíně), příslušenstvím, který byl ovládán Juventus v průběhu posledních dvou desetiletí. Torino nebyl poražen Bianconeri od roku 1995. Oni ani skóroval v tomto přípravku od roku 2002.

Tam byl malý důvod se domnívat, že by konec jednoho z těchto běhů na Juventus Stadium v ​​neděli. Torino přišel s druhou nejhorší bodování rekord v Serii A poté, co zjistil, že čisté sedmkrát v 12 hrách. Bianconeri chlubil stingiest obranu v divizi poté, co připustil čtyři branky celé období.Oni také vyhrál 24 her v řadě doma.

I Torino vlastních fanoušků, zdálo se, že odstoupil porazit. V předvečer hry, noviny La Stampa uvedl, že Torino fanoušci přijali méně než polovinu vstupenek 2100 byly přiděleny.

Kdo jim to mohl vyčítat? Ti fanoušci viděli jejich největší naděje přerušovaná minulé sezóně, kdy tým představovat Ciro Immobile – kdo by se dokončit co nejlepším střelcem Serie A – a Alessio Cerci vyšplhaly na sedmé místo skončit, ale stále se nepodařilo zvrátit v tomto nejvíce on- jednostranný z rivality.

nedostatek konkurenceschopnosti dokonce otupil pocit nepřátelství v průběhu času.V rozhovoru s Tuttosport před zápasem, Stefano Marchisio – otec Juventus záložník Claudio – mluvil o tom, jak použít k nákupu jízdenky pro oba týmy, přestože byl sám nezdolný zastánce staré dámy. Torino byly prostě není dost dobrý, aby vyvolat žádnou skutečnou nenávist vůči nim.

Možná Granata také usoudil, že pokud nemůžete porazit ‚em, opravdu klidně připojit‚em. Tři z turínské 11 startujících v neděli hrál za Juventus, od Emiliano Moretti v obraně na Amauri a Fabio Quagliarella vepředu.

Byl to odvážný krok od Giampiero Ventura spustit oba útočníky, kteří často nasazena Quagliarella as osamělý útočník v této sezóně.Pokud by chtěl hrát Juventus, byl od začátku odsouzen k zániku. Hned od startu šampióni zamířili dopředu ve vlnách. Jejich úvodní cíl se cítil nevyhnutelně, ačkoli to byl úplný dárek. Torino obránci byli varováni rozhodčím Daniele Orsato – kdo šel tak daleko, jak poskytoval vizuální demonstraci – aby nezvedl ruce nad hlavou Jako Andrea Pirlo v 13. minutě vsadil do volného kopu. El Kaddouri to nevysvětlitelně udělal. Míč dopadl na loket a Orsato ukázal na místo. Arturo Vidal přeměnil pokutu dvakrát a jeho počáteční pokus byl vyřazen kvůli zasažení jeho spoluhráčů. Hra už vypadala, že je nahoře.Torino chyběly nástroje nutit jejich cestu zpět do zápasu proti takovým soupeřům dominantní. Juventus chyběly Gigi Buffon ale jeho nahrazení, Marco Storari, je nebere servítky. A kromě toho, Torino bude muset dostat míč na své útočníky v první řadě, aby ho vyzkoušet.

Nebo alespoň, že je to, co většina z nás předpokládal. Bruno Peres viděl jinak. Křídlo-back, která byla podepsána z Santos v létě, nebyl dost dlouho, aby se cítí sklíčený historii svého týmu v tomto přípravku. Jediná věc, kterou držel ho zpátky bylo poznání, že nemůže vždy spolehnout na své kolegy.Proti Sassuolo minulý týden udělal sérii dobře načasovaný vyběhne na hřiště, jen aby byl zklamaly potulný procházení týmovými kolegy.

Tentokrát si vzal věci do vlastních rukou. Vyvlastnění Paul Pogba na okraji svého vlastního území, Peres sprintoval pryč od Francouze před rovněž ukazuje čistý pár podpatků na Patrice Evra a Vidal, když se řítil po pravé křídlo. Dosažení hranici pokutového území, Juventus, odřízl dovnitř a narazil násilného výstřel přes Storari a mimo vzdálenější tyči. Brazilský obránce Bruno Peres dává Facebook Pinterest Torino v průběhu Serie zápas proti Juventusu v Stadion Juventusu. Fotografie: Marco Bertorello / AFP / Getty Images

Juventus Stadium byl ohromen do ticha.Torino nejenže skončil se svou 12-ti letou nanečisto ve svém přípravku, ale neučinili s brankou sezóny soutěžících. Peres dál běží, dokud byl stál před výběhu Hostující fanoušků, slaví se těch několika fanoušky svého klubu, který se rozhodl vzít si jízdenku pro hru.

Jeho cílem přijel do 22. minutu a pro příští 70. letech derby zůstal v rovnováze. Juventus pokračoval ovládat majetek, ale jen zřídka hrozil skóre. Poločas přicházeli a odcházeli, a ve druhé polovině ticked na Torino rostl v důvěry, začíná prosazovat vítěz sami.

Juventus byl stručně sníženy na 10 mužů, jako Stephan Lichtsteiner opouští hřiště který má být léčen na poranění hlavy.Švýcarský plný tenkrát dělal uspořádání trvalý návrat do pole právě včas, aby pokácet El Kaddouri a sbírat druhou žlutou kartu. Najednou se 12 minut odešel jít, Juventus tam k mání.

Torino měl své šance. Z Juventusu rohu jejich protiútok rychlostí, vytváří situaci tři na jednoho, jen na mishit projít omezit pohyb. Peres vytrhli z dalšího běhu dolů po pravé straně, ale tentokrát jeho nízko umístěné běžel za sebou Amauri. Další krok viděl El Kaddouri palbu přímo na Storari z hranici vápna.

Postrádat lest z cerci nebo bezohlednosti imobilních, nemohli najít vítězný gól, ale aspoň byli na cestě na dovolenou s velmi slušný draw.Dokud Andrea Pirlo zasáhl.

zbývalo v poslední minutě nastaveného času, kdy Vidal dloubl míč do svého středu pole týmovým kolegou více než 25 yardů osm sekund. Nejméně osm Torino hráči stál mezi Pirlo a brankáře. Nikdo nemohl zastavit míč od arrowing sundal nohu a do dolního rohu. Dokonalejší poprvé úder by bylo těžké si představit, a to zejména od hráče, kteří dosud skóroval z volného hraní ve více než dvou a půl let.

„Byl to výstřel vyrobený v zoufalství,“přiznal Pirlo. „Ale to šlo dobře a teď jsme rádi. Je to krásná věc vyhrát derby v poslední vteřině, když jste až 10 mužů.Unikátní druh uspokojení.“

A Torino, jedinečný druh utrpení. Jen pár vteřin od remízu, která by – z důvodu mimořádné branku Peres je – již zasloužil své místo v klubu tradici, nyní mají jen dutý pocit šance minul. Dokonce i skutečnost, že byl skončil běh 12 let bez bodování proti Juventusu je nepravděpodobné, aby příliš útěchu.

Vzhledem k tomu, pro jednou v turínském derby, které tvoří knihy opravdu jsem jít ven metaforický okna. Ale výsledek, nakonec byl na same.Talking bodů a vede Facebook Twitter Pinterest Paulo Dybala: Je to v hodnotě € 42 m? | Serie A mluví body