Rozšířený názor, že hmotnost naplněného batohu

Rozšířený názor, že hmotnost naplněného batohu by neměla hmotnosti těla dítěte vyšší než 10%, nemá žádné vědecké zdůvodnění. Německé ortopedické experimentálně prokázáno, že změna polohy páteře, nestabilní rovnováhy, a svalové napětí bederního svalu dochází pouze při přenášení těžkých předmětů, které tvoří více než 1/3 hmotnosti dítěte. To je mnohem založena normy však platí pouze v případě, že hmotnost se přenáší Banaby.cz – nabytek na zadní straně, v batohu nebo batohu s tuhou zadní a správné upevnění.

interer_detskoj_komnati_ili_ekskurs_v_detskuju_filosofiju_22

Mnohem větší škody způsobuje přesun zboží do posunutého těžiště. To znamená, že konstantní transport břemen v ruce na jednom rameni nebo zádech v batohu s posunutým těžištěm vede ke svalové únavě a v důsledku toho může mít za následek porušení držení těla a dokonce i zakřivení páteře.

Z tohoto důvodu odborníci nedoporučují Banaby.cz – nabytek kupovat mladší studenty tašky a aktovky, jakož i batohy nebo nosit batoh v ruce. Z ortopedického hlediska tou nejlepší volbou je považován za aktovka.

Rozlišit od aktovka batohu nebo kufříku s taškou poměrně snadno:

aktovka – to je velmi těžké tělo a ramenní popruhy, určená pro přepravu školní pomůcky na zádech. Má pevná záda, a proto podporuje záda dítěte ve vzpřímené poloze a nedeformují páteř;
aktovka taška se liší od nedostatku tuhého tělesa, a uzavřené sedadla, čímž může obsah vyvíjet nerovný tlak na zadní straně;
portfolio – stejný balíček, ale bez ramenních popruhů. Místo toho, Taška je vybavena rukojetí a provádí v ruce;
Sáček může být tvrdé nebo měkké shell dětská patrová postel – banaby a nesl v ruce, a na délce popruhu přes rameno.

Sbalit pomohl nést těžká břemena, aniž by došlo k újmě na zdraví nebo způsobit potíže, musí splňovat řadu parametrů.

Opěradlo. Na zadní straně batohu musí být těžké. Je žádoucí, aby má navíc podšívku, která změkčí tření a učinit batoh pohodlnější nošení. Je lepší, když je těsnění je vyrobena z porézní (mesh) dětská patrová postel – banaby prodyšného materiálu dozadu není pot. Kompletně z plastu opěradlo pro tento účel opatřené podélnými drážkami. Je důležité, aby malý polštářek byl poskytnut ve spodní části zadní bederní opěrkou, která se při správném nošení batohu účtu pro hlavní zatížení.