Radivojevič ve Slovanu skončil, na KHL už nemyslí

V ostatních měsících se zmiňoval zájem českého Třince, zúčastněné strany se nakonec nedohodli na kontraktu. Radivojevič by nejraději působil v některé z evropských soutěží.

“S agentem jsme se po sezoně povídali o tom, že KHL není to, co bych chtěl. Mám už větší děti, starší syn chodí do školy a určitě bych chtěl hrát někde blíž, odkud by jsem to neměl domov daleko. Přiznám se, že náročné cestování mě už ubíjalo, “přiznal v rozhovoru pro HokejPortal.sk Branko Radivojevič. Pokud nic nenajde, začne v Trenčíně

” Neříkám, že KHL je na 100% vyloučena, protože člověk nikdy neví. Pokud by přišla v říjnu či listopadu zajímavá nabídka, možná ještě popřemýšlet, ale v současnosti vůbec nesondujeme, jaká je tam situace.Spíše se ohlížíme po Evropě, “řekl Radivojevič.

Třiatřicetiletý útočník si lze v úvodu sezóny připíše další starty v nejvyšší domácí soutěži. Dosud v české extralize nastoupil pouze jednou, ještě jako mladík v roce 1998 za Duklu Trenčín. jinak působil v zahraničí.

S Duklu v pondělí už začal i trénovat. “v podstatě jsme dohodnutí, že pokud se do září nic nenajde, sezónu určitě začnu v Dukle. Nemyslím si, že je to něco neobvyklého, určitě bych Trenčínu rád pomohl v případě, že ještě nebudu mít žádný angažmá.Za těchto okolností jsem s vedením dohodnutý, že začnu sezónu v Dukle, “dodal pro HokejPortal.sk Radivojevič, který má po letech volnější léto.

V předchozích sezónách totiž od 11. července tvrdě trénoval v kempech ruských klubů KHL. Zinovjev jde do Soči

Zkušený ruský hokejista Sergej Zinovjev se stal novou posilou HK Soči. S nováčkem KHL podepsal podle klubové webstránky roční smlouvu.

Zinovjev oblékal v uplynulých pěti sezónách dres Ufa, v minulém ročníku nasbíral v 22 duelech základní části devět bodů za čtyři branky a pět asistencí.Čtyřiatřicetiletý centr má ve sbírce dvě zlaté a dvě bronzové medaile z MS, v sezóně 2010/2011 získal s Ufou Gagarinův pohár za triumf v KHL.