Přístup k “Hephaestus” vulkánu, jak Tidzaru poplatek

Přístup k “Hephaestus” vulkánu, jak Tidzaru poplatek, šatny a sprchy. Lokální také mluví o mimořádně užitečných dat bahna, ale žádný spolehlivý důkaz jsme našli.
Podle síti, nejnovější “neoblagorozhenny” vulkán Taman – je sopka na mysu “Sunshine”. K dispozici je také jediná “pool” pro plavání. Po koupeli lidi po úzké cestě k moři, aby obmytsya. Není příliš pohodlné. Po rozlohou na Rotten hoře nedaleko hephaestus v Volcano na mysu “Sunshine” Můj manžel není ani dosaženo.

otdyh_s_detmi

Kuchugury.

Vzhledem k tomu, jedním z cílů naší cesty bylo objíždět celém poloostrově, poté, co byl v sladké srdci Golubitskaya týdne, šli jsme dál. Předávání Siltings slavné sopky “Tizdar” jsme šli do Kuchugury. Říkají, že to byla panna před Kuchugury místě na břehu Azovského moře, kde šel a cestoval pouze lidem v obraze (opravdu Kuchugury – spíše vzdálené umístění všech leteckých a železničních stanicích). Dnes Kuchugury – jako plnohodnotného města, ale bez “resort” stav silně si stěžují, že místní obyvatelé.

Moře je mnohem menší, takže písečnými plážemi a Shell můžete najít obrovské množství dětí mladších 5 let.

Kuchugury
Kuchugury

Obec Golubitskaya méně, takže lidé často projít pěšky, jen rušnou automobilovou dopravu na hlavních ulicích. Tady, v centru naleznete velké množství “edalni” institucí, což vzhledem k vysoké hospodářské soutěže příjemné ceny. Zábavní park, pouze jeden – “Emelya”, ale k našemu potěšení, park přiléhající k wellness centrum “Iskra” Je strávil noc aktivity zvláštní bezplatné dětské a diskotéku pro dospělé.
Ubytování je zde také rozmanitá: od tradičních sovětské éry přístřešcích do bytu s výhledem na moře. Nápisy na stěnách tout pronajmout pokoj nebo koupit kozí mléko. Využili jsme i první a druhý.