Postel nebo pohovka?

Postel nebo pohovka?

Jedním z hlavních mylných představ moderních států, že rozkládací pohovka pro dospívající ve všech ohledech lepší, než je obvyklé posteli. Je to, říkají, a zabírá méně místa, jak to může být složen. A všestrannost to také může být velmi užitečné v našich malých dětí. A design rozkládací pohovka modernější a pytlovité postele – je to poslední století. Každopádně skládací pohovkami a křesly, jako teenageři už ne.
hqdefault
Začněme od začátku. Tam je takový důležitý detail, jako lékařskou pomoc. Ortopedické chirurgové říkají, že dítě by moderní dětský pokoj mělo spát na plochý a rovný povrch. K dosažení tohoto cíle s pomocí vysoce kvalitní matrace – jednoduchá. Ale spát na rozkládací pohovce zabrání soutoku dvou polovin. Ještě více spoje bude rozkládací křeslo – je spáč, zpravidla se skládá z uvedených plochých polštářů.

V případě matrace, můžete zvolit požadovaný “nádivka”, tloušťka a tuhost. Nákup pohovka, jste “default” se dohodly na spaní, že “přilepená” k výrobci. A výrobci experimentují s mocí a hlavní obsah pohovce, pomocí skutečnost, že se stále nemůžete ohlédnout. Například v ekonomické třídě pohovka pro společníky často používá jarní bloky. V takových konstrukcí pružina lpí na sobě a vytvořit “dominový efekt.” Stisknutí Sofa v krátké době moderní dětský pokoj, to tvořilo důlek. A pokud pružina je také není dobře kalcinovaný, po chvíli začnou k prasknutí.

Mějte na paměti, že nábytek pro mládež, aby byla silná. I když děti jsou pěstovány a snaží se vypadat starší a závažnost dětí nezmizí. Někdy se převezme a pak máte pocit, že v místnosti hurikánu. V takových případech se teenager může například rozhodnout skočit na moderní dětský pokoj pohovce nebo na posteli, jako za starých dobrých časů. A pokud to dobrý pružinové matrace přežít bez velké újmy, pohovka s rozpočtem box na jaře, může výrazně trpět.

Dobrý nábytek je obvykle žije dlouhá. To platí stejně pro postele z přírodního dřeva a kvalitní matrace, které mohou sloužit za asi 20 let. Životnost levný rozkládací pohovka – asi 10 let, plus minus dva roky moderní dětský pokoj. Nicméně, během této doby malá pohovka stanou úzký a příliš malý pro rostoucí up “uživatel”.