Pokud zvolíte dřevěnou dětskou postýlku

Pokud zvolíte dřevěnou dětskou postýlku, upozorňujeme, že tam byl alespoň jeden odnímatelný zeď. Bude to mnohem pohodlnější, aby se z ní novorozence, a je zvláště užitečné, když dítě vyroste, umístěte jej, nebo dokonce odstranit, dítě by se vylazit a vyšplhat se do něj.
příslušenství
alea
Většina z lůžka jsou vybaveny některé doplňky, více či méně nutné použít. Vyberte dětskou postýlku může být zpočátku bez příslušenství k ní, protože prakticky všechny z nich lze zakoupit později, odděleně. Zde je několik tipů pro výběr příslušenství:

– Matrace – většina postýlky prodal kompletní s matrací. Ale v případě, že matrace není součástí balení, vyberte jej opatrně. Dávejte pozor, že není menší než nebo větší než velikost postýlce. Kromě toho, pokud se po chvíli si všimnete, že je deformován, je třeba ihned vyměnit. Pro dlouhou životnost je doporučeno obrátit matraci každý měsíc v posteli.

– Tabulka pro změnu – obzvláště užitečný a pohodlný věc v prvních měsících, kdy se bolest zad je velmi intenzivní. Nicméně, některé matky raději nosit dítě na posteli dospělé pro větší prostor.

– Boční kapsy – vyrobené z textilií, které jsou snadno použitelné pro ukládání plen a dalších položek. Také dřevěné betlémy mohou být boxy nebo úložné police.

– Ložní prádlo – i když chcete vypadat perfektní postel, místo prostěradla, polštáře a deky, je lepší použít spací pytel pro dokonalé vysněné dítě, a je také velmi vhodný pro děti, které jsou neustále odhalených ve snu. Polštáře pro děti mladší šesti měsíců se nedoporučují vůbec. Nákup Povlečení z měkké bavlny nebo kraje.

– Mosquito net – velmi užitečným doplňkem, zvláště pokud víte, že ve vaší oblasti s problémem komára. Při absenci moskytiér, lze jej zakoupit samostatně.

Na základě těchto kritérií zvolit dětskou postýlku pro novorozence není nijak složité.