Pokud budeme mluvit o mechanismu návrh sklonu

Pokud budeme mluvit o mechanismu návrh sklonu (kyvadlo), lze rozlišit postýlky podélné kyvadlo, kyvadlo s křížem a univerzální – ty, které lze houpal jako “top-down”, tak na straně s ohledem na leží v posteli. Postýlky pro děti s křížovou kyvadla je obvykle o něco levnější generické verze a podélné kyvadlo.
Pokud vezmeme v úvahu návrh dětská lůžka s kyvadla mechanismem, v zásadě je možné najít model s úložným prostorem, dětská postýlka transformátoru s kyvadlem, který kombinuje postýlka kyvadlo s komodou a dospívající lůžko, což je užitečné, když bude dítě vyroste z prvního postýlky, nebo variantu transformátor s kolébky pro novorozence – jsou naopak, bude postel “pro růst” od kolébky, tam jsou také verze s kolečky a bez kola.
1321874591_bogdanchik
Montáž postýlku s kyvadlem obvykle nezpůsobí potíže pro ty, kteří zvládne šroubovák a je schopen pochopit přiložený betlém s kyvadla instrukce, ale můžete najít obchody, které poskytují služby pro dodávku a montáž zboží.
Výrobci a ceny

Nejspíš, alespoň jeden model z postele s kyvadlovým mechanismem má každého výrobce dětské postýlky. A cena, jako obvykle, ale kvalita prostoru ovlivnit, podporovaný značku, a dokonce i prostor pro konkrétního obchodu.

Dětská postýlka Kyvadlo levnější 4000R lze nalézt v výrobců Nižnij Novgorod. Podívejte se na výrobu ložní mayatnii pana Uren, Agate (g Shahunya), dětská postýlka Žeňa (Nižnij Novgorod).

V polovině-trhu – známý ruských výrobců. Například, dětská postýlka kyvadlo “Mozhga” (“Rudá hvězda”, pan Mozhga, Udmurtia) stojí od 6000 do 25 000, Gandylyan (Stavropol) – od 6 do 15 tisíc rublů..