Místní touroperátoři neoriginální: nabídka návštěva lotosy

Místní touroperátoři neoriginální: nabídka návštěva lotosy, bahenní sopky, cestovat do Anapa večer. Z místní výlety – jen málo možností pro cestování jeep nebo čtyřkolku: procházky podél pobřeží,  rodinná dovolená s dětmi s bahenními sopkami na mysu “upečený”, stejně jako klášter.
otdyh-s-detmi
Podél pobřeží jsme šli k autu. Zpevněná cesta podél moře, a to vše v výmoly, táhnoucí se podél silnice lidí jít plavat do sopky na mysu “Sunshine” (2-3 km od Kuchugury). Poté, co vulkán natažené divoké pláže. Vodítka tato místa zvané “Taman Švýcarsko”, který byl vybrán podle rokle vzácné krásní ptáci – vlha. Měli jsme také štěstí pozorovat několik z nich.

Na levé straně silnice z plantáží. Samozřejmě, že jsme se zastavili a rozhodl se “vzít” pár melounu. Pod pojmem “razvybiravshemusya” manžel už spěchal místní stráž. Ukázalo se, že na $ 100 rodinná dovolená s dětmi, můžete si vzít tři meloun.

Na plantáži
Na plantáži

Nejsvětější Trojice Klášter v obci Azov je postaven není to tak dávno. Vydáte-li se z kláštera na palec způsobem si můžete být na břehu krásného jezera (to může být viděno z chrámu), nicméně, napsal v síti, která radon jezero a my jsme nešli k němu. Další asfaltová cesta vede od Azovského moře, kolem vinice v “Hitch”, obci ležící na březích skutečně Kerch úžinu. Krásné místo a samozřejmě aktivně rozvíjet letovisko. Nicméně, před stoupající nad rodinná dovolená s dětmi moře v lodích – ruku. Zde, Iljič začne Spit “Chushka” se stal pro Rusy dnes po hlavní silnici na Krym.

“Hitch” vesnice
“Hitch” vesnice

Opět silnice.

Pokud uvažujete o Kuchugury k Černému moři, určitě bych poradit, abyste projít Taman. Zastavte se na jeden den v obci krmiva: ochutnávka “Phanagoria” vína; určitě navštivte Lermontov muzeum a Archeologické muzeum v centru Taman; celý den vyniká v obci kozácké “Ataman” Nakonec se ponořit do Taman úžinu s názvem úžina dvou moří, protože v závislosti dovolená s dětmi v čr na větru sem černé vodě, Azovské moře.
Nicméně, my jsme neudělali. Byli jsme lákal Černé moře. A naše volba padla na vesnici “Veselovka”, který byl nejblíže k výše uvedeným atrakcí Taman, a také po boku Salt Lake City.

“Veselovka”.

“Veselovka” je známá po celém “vyspělých” Mladí lidé díky svému “Festa”: biker festival, festival «Sunart (festival extrémních sportovních fanoušků), festival rockové hudby Kubana a mnoho dalších.