Kansas City Royals řev zpět na úroveň AIDS v jedné hře každého

V Kansas City Royals vytáhl stejný vzorec, který je proveden s loňským World Series vrátit Houston Astros a spojit svoji AL Division Series při hře za kus.

Některé spojky bít. Lakomý obrany.Vyrovnaný lapák.

I malá pomoc od odvetě.

„Just bojovat,“ řekl první baseman Eric Hosmer. „To je to, co tento tým dělá tak dobře.“

Royals shromáždil z deficitu tří běhu pátek dostat zelenou singl z Ben Zobrist v sedmé směně, a pak sledoval, Wade Davise a bullpen aby byl stát v 5-4 vítězství, které přivezl vzpomínky na česko-a-břicha playoffs z před rokem.

Royals vázané na hru 4 off Scott Kazmir a lécích proti Oliver Perez a Josh Fields v šestém.Kansas City se ujal vedení v sedmé, kdy Alcides Escobar vedl off s trojnásobný proti Will Harris (0-1) a Zobrist následoval jeho jediný levou stranou.

Kelvin Herrera (1-0) a Ryan Madson každý hodil bezbrankovou směna za Royals, a Davis přišel k jeho zavření. – i když skutečný drama teprve začíná

Davis šel Preston Tucker s jedním ven a rychlý Carlos Gomez přišel as špetka-runner. Davis vyštěkl hodu na Hosmer na první pohled, a to úhledně zachytila ​​jej na jednom chmelu jako Gomez udělal skok zpět do vaku.Gomez byl zpočátku vládli v bezpečí, ale hovor byl zrušen po kontrole.

„Je hra, která Hos provádí na odtržení, já nevím, jestli je tu spousta prvních metaři, které mohou dělat, že hru“ uvedl Royals manažer Ned Yost. „Bylo to ohromné.“

Jose Altuve pak uzemněny se to ukončit, což Davis uložení

Bylo to velmi důležité vítězství, s ohledem na to, co čeká Kansas City ve hře 3 v neděli.: Astros aceDallas Keuchel, kdo byl 15-0 doma v této sezoně. Edinson Volquez začne pro Kansas City.

„Byli jsme v pozici, aby vyhrál tuto hru. Jejich lapák odvedl velmi dobrou práci nás zavírat,“Astros manažer A.J. řekl Hinch. „Máme nějakou práci vyhrát tuto sérii. Bude to být dobrá série.Jedná se o dvě opravdu dobré týmy.“

Dva předkrmy získané s říjnu na mysli, Kazmir a Royals protějšek Johnny Cueto, posazený hlavně na mrtvém bodě v pátek, což znamenalo výsledek závisel na základě bullpens. Kansas City úleva sbor byl prostě lepší, zachovat první výhru domácího týmu tento postseason.

„Oni soutěžit,“ řekl Salvador Perez, který homered za Royals. „Docela dobrá věc.“

Colby Rasmus homered, zdvojnásobil a jeli ve dvou bězích pro Houstonu, stát se první hráč v historii hlavní ligy s extra-base hit v jeho prvních šesti postseason her.George Springer měl pár RBI po nárazu sólo výstřel v sérii otvírák.

„Jen ať to proklouznout mezi prsty pozdě je tak trochu sedativum,“ řekl Astros odlehčovací Tony Sipp. „Měli jsme náskok pozdě a nechal ho proklouznout mezi prsty. Měli jsme dynamiku děje.“

Astros skočil na Cueto hned od začátku, stejně jako tomu bylo Yordano Ventura v Game 1 ve čtvrtek v noci.Rasmus se zdvojnásobil v běhu v první směně a Springer přidal dvojkrojové zaklepání ve druhém, zatímco neklidní fanoušci Royals začali sprchovat své eso s boos. Perez dostal jednu zpět do Kansas City se svým homerem Dole v dolní polovině, ale Rasmus mu odpovídal s jeho třetím domácím útěkem ve třech utkáních po této sezoně. Cueto se konečně usadil, ale vypadalo to, že bude pozdě. Kazir nechal v třetím kole běžet, ale Kansas City měl mimořádně vyrovnaný výsledek až do šestého směru. Lorenzo Cain stále po 4-2 skončil s Royalsem vázaným rallym s dvojitým a Hinch vyzval Oliver Perez.Dovolil back-to-back dvouhry a procházku opustit základy zavedené pro Fields, který šel Salvador Perez na čtyřech hřištích svázat hru.

Když Royals se ujal vedení na následující směna, jejich vypnutí lapák dělal to držet.

„jsem rád, jedeme domů,“ řekl Hinch. „Máme doma-postavit výhodu pro zbytek této série. Musíme se postarat o podnikání v našem vlastním dvorku.“