Jaký typ postýlky si vyberete?

Dětská postýlka je jedním z nejdůležitějších prvních nákupů, které rodiče pro své děti. A ne nutně vzhledem k relativně vysoké ceně ve srovnání s ostatní dětské zboží, ale proto, že je v postýlce novorozence tráví hodně času, a to zejména v prvních měsících života.
Jaký typ postýlky si vyberete?
incato
Před zahájením pátrání po perfektní volbou pro vaši novorozence, musíte se rozhodnout, jaký typ postýlky chcete koupit. Na trhu existuje mnoho modelů, ale dobře definované od samého počátku s požadavky a požadovaných kritérií získaných nákup. Níže jsou dievčenské postele uvedeny typy lůžek, ze kterých si můžete vybrat nejvhodnější, stejně jako některá doporučení.

Klasická (dřevěná) postel – to je známý typ s bočními stěnami, dřevěné mřížoví. Některé z nich jsou odstranitelné nebo pohybující se ve svislém směru, druhý – opraveno. I úroveň spodní straně matrace může být nastavena na výšku na základě vlastního uvážení, ale tam je často výška 2-3 spodní polohy.

Bed-arena – obvykle kovový rám s látkovým potahem. Existují různé možnosti, v závislosti na zvoleném modelu, jsou ideální pro cestování, protože jsou snadno složit, přičemž málo místa.

Většina z těchto modelů mohou být převedeny, dostal nějakou podobnou hru prostor arény. Prakticky každý model tohoto typu je vybavena přebalovací stůl. Doporučuje se zaměřit při koupi – je přítomnost blesku nebo jiných spojovacích prostředků (zipy) s možností odstranění pro mytí strany.

Kabriolet nebo lůžkem pro růst – zpravidla je betlém, který lze snadno měnit jejich velikost a je vhodné pro děti do 3 let. K dispozici jsou také modely, které mohou být transformovány tak, aby se dítě mohlo spát v nich po této doporučený věk, někdy dokonce před dospívání.

Druhy krovatokOni dražší, ale když počítám dobře, můžete přijít k závěru, že je výhodnější koupit jeden takový pražce, zejména pokud je vysoce kvalitní a krásně udělal věc. Ačkoliv psychologové Banaby CZ nedoporučují tohoto typu, za předpokladu, že v určitém okamžiku dítě by mělo jít do další fáze, včetně pohybu malého lůžku ve velké posteli. Tak, oni věří, že jednoduchý dětskou postýlku může zpomalit dítě stárne. Rozhodnutí je na vás.

Dětská postýlka s baldachýnem – to by mohlo být jedním z těchto modelů, jak komerčně prodávané speciální stříšky a ložní Každé dítě může být transformována. V zásadě je možnost pro přístřešek otázkou estetiky, ale výhodou tohoto postýlky je to, že vytvářejí v dítěti pocit pohodlí.

Pozastavena postýlka kolébka (kolébka) Banaby CZ – i když na trhu zastoupeny poměrně omezený počet postýlek, kolébek, které představují alternativu k pevným ložem. Výhodou dětské postýlky, kolébky je to, že horniny s novorozené pohybem, tak napodobování plodu pohyb uvnitř matky. Lůžka, kolébky mohou být zavěšeny ze stropu, ale většina modely jsou vybaveny stojan pro zavěšení.