Jak se připojit s dítětem na ulici bez hysterie

Jak se připojit s dítětem na ulici bez hysterie

Ale je tu nic takového chování dítěte špatného není. Existují určité způsoby, které vám pomohou snadno shromáždit dítě na ulici.

• První věc, přizpůsobit se k pochodu na ulici. Není nutné naladit na to, co je nyní opět slzy a křik. Dítě vždy cítí náladu.

• začít sbírat jako první. Šaty a připravit věci dítě, dítě je zájem, a nebude příliš rozmarná.

• V žádném případě nespěchejte, je lepší začít sbírat předtím. Od hysterického spěchu jen zhoršovat.

• Vyberte pouze volné a pohodlné oblečení, které se snadno a příjemně táhne na dotek, můžete si ji vyzvednout na místě 21721806_600

• Začněte uvedení vaše batole aniž by odváděl pozornost, protože to, co dělá, a vy můžete říct zajímavé příběhy, básně a zpívat písně, dítě bude naslouchat a zapomenout na slzy.

• Buďte kreativní, nosí děti hrát s ním, jako na schovávanou.

Hlavní věc je si uvědomit, že nezbedné a neposlušné děti tam, tam je špatný přístup k ní. Pokud se jakékoli situaci, trpělivosti a představivosti, jakékoli obchodní promění šťastné chvilky strávené s vaše batole.

Jak podporovat dítě čistit. Mnozí rodiče čelí problému nezúčtovaných hraček roztroušených v celém bytě věci. Čas od času, rodič říká frázi, že každá věc má vždy své místo, a výsledkem je téměř – nepořádek a špína. Stále více, rodiče malých dětí vyprávět příběhy o tom, jak fanoušci házet hračky a věci zlé přijde Babai a bere všechno, co má. A často právě plakat, trestat a připravit něco pro určitou dobu. Co dělat? Existuje několik tajemství, která nebude se uchylují k trestu a vyprávění hororové příběhy, aby se stal dítěte udržovat pořádek.