DraftKings a FanDuel na obranný přes insider sázkových zjeveních

DraftKings a FanDuel, dvě hlavní americké sporty fantazie podniky, bránil integritu svých firem v pondělí po důvěrných informací zaměstnanci propuštěn a poté se umístí vítězné sázky na neregulovaném průmyslu v hodnotě billions.SEC Network zakazuje reklamy na DraftKings a FanDuel citovat hazardní hry obavy více

prohlášení přišlo poté, co manažer DraftKings připustil, že on bezděčně povolený údaje o národní fotbalová liga fantazie týmů a vyhrál $ 350,000 na FanDuel stejný týden New York Times.

firem vedené DraftKings a FanDuel zřídili online hry, ve kterých fanoušci zaplatit startovné na webové stránky hrát desítky nebo dokonce stovky oponentů, s cenami, které mohou dosáhnout US $ 2 m.

The New York Times řekl, že publikované údaje správcem DraftKings, Ethan Haskell, ukázal, co hráči byli nejvíce používané v lineups předložených Milionář Maker soutěží na webu.

za normálních okolností, že data nebyla povolená dokud lineups pro všechny hry byly com pleted a jak se to brzy představovaly velkou výhodu, řekl Times.

Zástupci obou společností uznal mnoho zaměstnanců denních fantazie firem byli hráči na počátku a pokračoval soutěžit na jiných místech.

mluvčí DraftKings řekl Haskell prostě udělal chybu, podle Times.Mluvčí firmy však okamžitě reagovat na žádost o komentář.

On-line web Daily Fantasy Sports Report byl první hlásí, že zaměstnanec měl zveřejnil informaci, řekl Times.

DraftKings a FanDuel uvedlo, že pravidla, která zaručí zaměstnancům nezneužila informace, které mají k dispozici.Přístup k datům byl omezen, říkali.

„Nic není na DraftKings a FanDuel než integrity her, které nabízíme našim zákazníkům ještě důležitější,“ řekli. „Zaměstnanci s přístupem k těmto údajům se intenzivně monitorovat vnitřní kontroly podvod týmy a máme žádný důkaz to někdo zneužit.“

Tyto společnosti uvedlo, že přehodnocení jejich vnitřní kontroly a bude spolupracovat s fantasy sportovní odvětví k této otázce.

Společnost má své kořeny v neformálních fantasy her mezi skupinami fanoušků hrají proti sobě pro zábavu v průběhu sezóny. Shromáždili fantazie profesionální sportovní týmy a bodovat, jak hráči udělali ve skutečných her.