Detske postylky

A teď podívejme se na zápory společného spánku. K dnešnímu dni soupeře u něj mnohem méně. Ale existují okolnosti, ve kterých je při všech zřejmých výhod spánku s dítětem, to nepřináší očekávané výsledky, nebo se neodůvodňuje.

1. K dobrému rychle zvykne. Jistě, zvyknout dítě odpočívat ve své postýlce, je později velmi těžké. Nicméně, v té době, kdy rodiče začnou “” od sebe batole, mnoho dětí se již ocitli na to připraveni a na samostatné spaní je bez větších protestů.
2. Maminkám, jejichž děti se nachází na umělém vzorec, bohužel, stále ještě musí stoupat v noci. Je třeba připravit lahvičku, někdy je třeba se probudit a dítě. Zbývá čekat, kdy se dítě naučí spát celou noc, není .
3. Být tím, necháte si dítě na noc s sebou nebo ne, je lepší co nejdříve. Pokud k této metody se uchýlit, již že se snažil všechny ostatní způsoby, jak navázat na jeho režim spánku, to nebude fungovat.
4. Samozřejmě, když zázrak v okolí, otázka o intimním životě rodičů musí řešit nějak jinak. Z praxe rodinných psychoterapeuti známo, že přítomnost dítěte v posteli rodičů škodí spíše dospělým než dětem. Párům, jejichž vztah trpí po narození dítěte, na recepci v první řadě je položena právě tato otázka. Aby se cítit pohodlně, a ne se starat o reakcích dítěte, nejlépe přenést manželský sex v jiném místě, postarat se o zvukovou izolaci, a použít to v době, kdy dítě spí pevně se jen.

Tam a úzkost ve větší míře nepřirozený, než na základě skutečných nebezpečí. Od často můžete slyšet: “dítě vyroste rozmazlený, ” nebo “a co možnost zničit dítě ve spánku?” Rozmazlený kluk roste, pokud jsou přijati v oblasti Detske postylky vzdělávání, ale ne z důvodu společného spánku. Mimochodem, ten doktor Spock, který je vysoce doporučeno samostatná sen, ke konci života se vzdala mnoha svých názorů na vývoj dětí, včetně a od tohoto. Co se týče strachu prsy udusit ve spánku – to je také do značné míry mýtus. Pokud matka není ve stavu alkoholu nebo drog pod vlivem alkoholu, pak se u ní dobře fungují instinkty a reflexy. A dokonce i ve spánku je schopen Detske postylky reagovat na pohyby dítěte.

Příjemné sny

Jak vidíte, odpověď na otázku “spát s dítětem společně, nebo odděleně” opravdu ne. Jo tak tato “” share – vždy rozhodovat sám! Ji přijmout, tím, že zkoumá všechny “pro” a “proti”, stojí za to, na základě pozorování přesně za svým Detske postylky dítětem, děti ne vždy zapadají do obecně uznávaná pravidla. Pochází z jeho individuálních potřeb a naslouchat tomu, co vám řekne srdce. Rozhodli spát spolu? Pak dodržujte následující pravidla:

1. Dodržujte základní hygienu. Je-li dítě je stále poměrně malý, mu samostatnou . A pokud spí na jedné prádlo s vámi, změnit to, jak je to možné, používat při praní škodlivých přísad.
2. Zbavte se pachů, které brání dítěti cítit vedle. Je vhodné používat prostředky s intenzivní vůní. Parfém, toaletní voda, parfémy a prostředky Detske postylky pro holení, nemluvě o vážném tabákovém duchu – není nejlepší atmosféra pro klidný dětský spánek. Další skvělý důvod pro tátu přestat kouřit.
3. zhruba do dvou let polštáře nejsou potřeba. V prvních letech u nich tvoří a posiluje páteř. Když přijde čas, dítě sám dostane do polštáře. A, samozřejmě, deka nebo přehoz přes postel by měla být jen z přírodních, ne horké tkáně.
4.


Z přírodní tkaniny a je bez knoflíků musí být a mamina noční košile: s velkým řezem, aby bylo pohodlné krmení.