Čo teda robiť? Snímateľné tapety každý rok alebo prechodne prilepiť kúsky?

Čo teda robiť? Snímateľné tapety každý rok alebo prechodne prilepiť kúsky?

Samozrejme, že všetko závisí od rozpočtu rodiny, voľný čas a kvalitu tapety. Opäť mám veľmi drahé tapety nikto nechce, a to najmä potom, čo dlho hľadal páčil kreslenie a farbenie.
328117273
V prípade, že rodinný rozpočet umožňuje nemusíte starať o zbytočné opravy, môžete požiadať o pomoc odborníkov, ktorí vyberie najlepšiu kombináciu kvality a tapiet, ktoré budú vyhovovať detske postele obom rodičom a trochu zlobivý.

Veľmi výhodná voľba bude tapetovanie dve úrovne. Tapety hranice by mala prebiehať približne vo výške 1 m. Ak ste príliš vysoká a rast dieťaťa zlyhal nie je príliš krátka, je možné tento limit zvýšiť na 1,2 m.

V hornej časti sú prilepené (alebo starší) svoje obľúbené tapety, drahé, vysoko kvalitné, vhodné pre konštrukciu bytu … Mali by ponechať priestor, takže keď dieťa vyrastie a zastaví všetku korisť detske postele, to bolo možné a spodný dokleyat.

V spodnej časti stien papierové tapety prilepené jednoduché dieťa, alebo akýkoľvek iný vzor podľa vášho výberu. Na križovatke dvoch sloёm je prokleyat hrana. Kant, je žiaduce voliť v takom prípade detské obliečky s menej výrazným vzorom, inak bude celá miestnosť “zvlnenie”. Veľmi úspešný takom prípade možnosti sú tam Lincrusta adresára.

Farba spodnej tapety je lepšie zvoliť blízky odtieň s horným alebo odlišné farby. Nezabudnite si tiež vziať do úvahy orientáciu na obrázku. Ak sa hore z vertikálnych čiar, môže dno nie je lepidlo tapety s horizontálnym alebo diagonálne vzor. Viac o kombináciu farieb, vzorov a možností pre lepenie možno nájsť tu.

V prípade ťažkého poškodenia detskom dnu tapety detské obliečky, nebudú perekleyat veľmi ťažké. Ak budete konať s primeranou starostlivosťou a dobre pokleit tapiet spočiatku, potom v budúcnosti to bude len možné nalepiť malý kúsok, bez poškodenia steny.